رد کردن لینک ها

درباره ما

شركت دانش بنیان فرآوردهای غذایی آذرنوش شكوفه در راستاي ارائه خدمات نوين در توليد و عرضه بخشي از مواد اوليه و افزودني‏ هاي مورد نياز صنايع غذائي، با همكاري و نظارت شركت Kerry هلند كه يكي از بزرگترين توليد كنندگان مواد اوليه در صنايع غذائي می باشد، از سال ۱۳۸۳ اقدام به سرمايه گذاري در زمينه توليد بهبود دهنده‏ هاي صنايع پخت بر پايه امولسيفايرها و سپس آنزیم ‏ها نموده است. هدف اين شرکت به عنوان اولين توليد كننده ايراني كيك ژل، علاوه بر تامين بهبود دهنده ‏ها، مشاركت در بالا بردن كيفيت و افزايش سهم بازار محصولات توليدکنندگان ايرانی نيز مي‏ باشد.       

اين شركت با تكيه بر دانش فني روز دنيا، پرسنل مجرب، مجهز بودن به واحدهاي مختلف آزمايشگاهي،R&D  ، پايلوت و دارا بودن پروانه تحقیق و توسعه و همچنین گواهينامه ‏های  ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۸،  HACCP وISO 22000  در راستاي اهداف تعيين شده و ارتقاء سطح كيفيت محصولات خود گام بر مي دارد.

از اثرات این بهبود دهنده ‏ها می توان به افزايش زمان تازگي يا ماندگاري، ایجاد بافت ريز و نرم و يكنواخت، افزايش حجم و به طور کلی بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی اشاره کرد. هر یک از تولیدات با توجه به نوع محصول نهایی دارای کاربری ویژه مي باشد.