slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

امولژل

امولژل ها

امولژل سیلک گلدن

نام محصول                    امولژل سیلک گلدن (Emulgel Silk Golden)

مشخصات فیزیکی         امولسیفایر هیدراته / ژل

 

توصیف محصول

فرمولاسیون این محصول به دلیل نوع، تنوع و ترکیب امولسیفایرهای به کار رفته در آن کاملاً منحصر به فرد می‏باشد. با توجه به نوع فرمولاسیون این امولژل، افزایش چشمگیر خصوصیات کیفی محصول نهایی از مهم­ترین ویژگی­های سیلک گلدن می‏باشد.این محصول به دلیل ایجاد نرمی محسوس در بافت محصول نهایی، جهت تولید انواع کیک­ های لایه ­ای و سوئیس رول طراحی شده است. افزایش هوادهی و تثبیت سلول‏های هوای موجود در خمیر، کاهش محسوس حجم‏مخصوص خمیر، تولید خمیر با بافت کاملاً منسجم، افزایش حجم خمیر، افزایش حجم و ارتفاع محصول نهایی، ایجاد بافت بسیار نرم و یکنواخت در محصول نهایی، جلوگیری از فشردگی در بافت داخلی محصول، بهبود خصوصیات ارگانولپتیکی، تاخیر در بیاتی بطور چشمگیر، حفظ نرمی، لطافت و تازگی در طول مدت زمان نگهداری از مهم­ترین ویژگی­های استفاده از سیلک گلدن می­باشد.

 

موارد استفاده                   انواع کیک­های لایه­ای و سوئیس رول و همچنین کیک­هایی که نرمی بافت، لطافت و حفظ  تازگی در                               در مدت زمان ماندگاری در آنها مدنظر می­باشد.

میزان مصرف                  تا 1% وزن خمیر.

 

وزن و نوع بسته بندی     1، 2/5 و 20 کیلوگرم - سطل

بهترین زمان مصرف        تا 8 ماه پس از تاریخ تولید.

شرایط نگهداری              در محیط خشک و خنک، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و بصورت در بسته نگهداری شود.

اطلاعات تماس

مشتری گرامی: برای ارتباط با واحد بازرگانی شرکت آذرنوش در جهت خرید محصولات, دریافت نمونه و مشاوره فنی می توانید با شماره تلفن: 88688919 (021) و 7920179-0912 تماس حاصل فرمایید یا فرم پیوست را تکمیل وارسال نمایید

فرم تماس با ما ribbon