slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

امولژل

امولژل ها

پودر امولژل روزانه

نام محصول                امولژل روزانه گلدن  Emulgel Daily Golden))

مشخصات فیزیکی      پودر امولسیفایری

 

توصیف محصول

پودر امولژل روزانه گلدن نسل پودری فرآورده­های ژل کیک جهت استفاده در انواع محصولات صنایع پخت می­باشد. از مهم­ترین خصوصیات این محصول امکان حمل و نقل، نگهداری و تولید آسان در کارخانجات است. صرفه اقتصادی، امکان تولید ژل بر اساس میزان نیاز روزانه، بهبود خصوصیات فیزیکی- رئولوژیکی خمیر، یکنواخت شدن بافت خمیر، افزایش حجم در محصول نهایی، بهبود خصوصیات بافتی محصول نهایی از جمله: پایداری، یکنواختی و نرمی بافت از دیگر ویژگی­های این محصول می­باشد. جهت تهیه این محصول هیچ گونه تجهیزات پیچیده و پیشرفته­ای مورد نیاز نیست و با ابتدایی­ترین تجهیزات می­توان این ژل را در محل تولید تهیه نمود.

موارد استفاده               انواع محصولات صنعت پخت.

میزان مصرف                تا 2 % وزن خمیر.

طریقه آماده سازی:   جهت تهیه ژل روزانه در مرحله اول میزان مساوی (یک به یک) از پودر ژل روزانه و آب را توزین کرده و سپس تا دمای 85 درجه سانتیگراد تا ایجاد شبکه ژلی پایدار و یکنواخت حرارت داده ­شود و پس از سرد شدن مورد استفاده قرار گیرد.

 

وزن و نوع بسته بندی     25 کیلوگرم – کیسه کامپوزیت.

بهترین زمان مصرف       تا 18 ماه پس از تاریخ تولید.

شرایط نگهداری             در محیط خشک و خنک، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و بصورت در بسته نگهداری شود.

اطلاعات تماس

مشتری گرامی: برای ارتباط با واحد بازرگانی شرکت آذرنوش در جهت خرید محصولات, دریافت نمونه و مشاوره فنی می توانید با شماره تلفن: 88688919 (021) و 7920179-0912 تماس حاصل فرمایید یا فرم پیوست را تکمیل وارسال نمایید

فرم تماس با ما ribbon