معرفی واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت دانش بنیان آذرنوش شکوفه

شرکت دانش بنیان آذرنوش شکوفه از سال 1376 فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده در زمینه تولید انواع بهبود دهنده­های صنعت پخت نظیر نان، کیک و … با همکاری شرکت Kerry هلند آغاز نمود و هم اکنون یکی از تولید کنندگان انواع بهبود دهنده بر پایه امولسیفایر و آنزیم می­باشد که محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می­نماید. این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و مجهز بودن به واحدهای مختلف آزمایشگاهی از جمله واحد تحقیق و توسعه مجهز به انواع پایلوت و دارا بودن پروانه و گواهی تحقیق و توسعه و همچنین انواع گواهینامه­ها ازجمله HACCP، ISO 9001 و ISO 22000 و در راستای اهداف تعیین شده و ارتقاء سطح کیفیت خود گام بر می­دارد.

واحد تحقیق و توسعه از همان سال­های ابتدایی پایه گذاری شرکت، بنا نهاده شد و موفق به اخذ گواهی تحقیق و توسعه گردید. این واحد جزء واحدهای بسیار مهم و اثر گذار از نگاه مدیران ارشد این سازمان به شمار می­آید. این واحد از پرسنل متخصص در زمینه صنعت فرآورده­های نانوایی تشکیل شده از جمله جناب آقای دکتربابک غیاثی مدیر تحقیق و توسعه، عضو هیئت علمی دانشگاه و استاد برتر برگزیده در سال 94.

واحد تحقیق و توسعه نقش بسیار مهمی در نوآوری و تحول دارد و هر ساله پروژه و طرح­های مختلف را به ثمر می­رساند و نتیجه طرح­ها و پروژه­های انجام شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ می­رسد و در این رابطه با ارائه مقاله­ای در همایش افزایش ماندگاری فرآورده­های غذایی، موفق به دریافت عنوان ارائه دهنده مقاله برتر شد. لازم به ذکر است که با همکاری واحد تحقیق و توسعه و سایر واحدها، شرکت آذرنوش موفق شد در سال 95 در لیست شرکت­های دانش بنیان قرار گیرد. همچنین این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد برای محصول بیکینگ پودر گردید.

© کپی رایت - شرکت آذرنوش شکوفه