رئیس آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از شرکت تولیدی فرآورده های غذایی آذر نوش شکوفه بازدید کرد

با هدف گسترش فرهنگ مهارت آموزی و فراهم آوردن شرایط اعطای مجوز جوارکارگاهی مهدی مبشر رئیس آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از شرکت تولیدی فرآورده های غذایی آذر نوش شکوفه بازدید و با محمدهادی موحد مدیرعامل و سایر اعضای هیت مدیره این شرکت گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران؛ مهدی مبشر پس از تشریح فعالیت های جامعه مهارتی و تاثیر آن بر رشد تولید گفت: پیشرفت علم روز مقوله غیر قابل اجتناب است و دنیای صنعت و تولید هم از این قاعده مستثنی نیست.
وی افزود: کارگاه‌های آموزش مهارتی یکی از بهترین اماکنی است که کارگران و کارشناسان کارخانجات و شرکت های تولیدی می توانند با شرکت در دوره های مهارتی علوم و تجربیات خود را بروز و آخرین دستاوردهای علمی دنیا را فرا بگیرند.
رئیس آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران تصریح کرد: مرکز جوار کارگاهی در کارخانجات این شرایط را فراهم می سازد که شاغلان بخش صنایع بتوانند در کنار کار خود و در همان مکان آموزش های مهارتی را کسب کنند.
محمد هادی موحد مدیر عامل شرکت ضمن تقدیر از خدمات مهارتی گفت: شرکت فرآورده های غذایی آذرنوش شکوفه یکی از شرکت های دانش بنیان است که در زمینه تولید بهبود دهنده های صنعت پخت مانند کیک‌، کلوچه، بیسکوئیت، نان و ویفر فعالیت دارد که امیدواریم با تعامل و همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بتوانیم در جهت ارتقاء توان علمی و شغلی کارکنان شرکت و تربیت نیروی متخصص جهت شرکت در مسابقات ملی مهارت صنایع غذایی، نان و شیرینی گامی موثر برداریم.
لینک منبع
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت - شرکت آذرنوش شکوفه